+420 777 217 552

Přemek Kubák

Projektový manažer
Přemek Kubák

Jmenuji se Přemek Kubák a jsem projektovým manažerem Proweby.cz, což je můj vlastní freelancerský projekt, který mě živí, baví a hodně jsem se toho díky němu naučil. Společně s mými spolupracovníky se zabýváme tvorbou webových stránek a jejich propagací na internetu. Všichni lidé se kterými spolupracuji jsou velcí profesionálové a mohu se na ně plně spolehnout. Společně tak dokážeme realizovat i náročné zakázky. A to všechno za příznivé ceny.

Jak to všechno začalo, aneb troška pravěku

Počítače mě baví již od roku 1986, kdy jsem jako desetiletý klučina poprvé usedl před obrazovku a začal programovat na osmibitových mašinkách. Od programování jsem v průběhu let odešel a dále tuto schopnost příliš nerozvíjel. Pracoval jsem v nejrůznějších firmách, kde jsem se toho mnoho naučil, ale stále jsem po očku pokukoval po nějakém hezkém počítačovém businessu. Díky polidštění internetových technologií jsem se proto v roce 2006 (tehdy ještě při práci) začal věnovat tvorbě webů a online marketingu. Protože mi to šlo dobře, začal jsem se tím postupně živit. Od té doby jsem se takřka nezastavil, potěšil svojí prací mnoho klientů a získal množství cenných zkušeností z oblasti SEO a projektového řízení. Řízení projektů mě velmi baví, ale v mnoha projektech nejsem zapojený jen jako projekťák, který dostává na stůl hotové zadání, ale také jako obchodník. Rád stojím totiž stojím i u samotného zrodu projektu a komunikuji se zákazníky. A čemu se věnuji nejraději? Pokud mi to čas dovolí, tak rád osobně pracuji na SEO analýzách a tvorbě menších webů. 

A když nepracuji (což není moc často), tak … 

Nejraději si čistím hlavu v přírodě, hudbou, nebo u dobrého čaje. A když už je dost úplného lenošení, tak si čtu o novinkách ze světa internetových technologií. No a pokud potřebujete moje či naše služby, tak mě kdykoli kontaktujte. Rád se s vámi sejdu.